Personál v rámci lízingu zamestnancov

Zeitarbeit International vám ponúka kvalifikovaných pracovníkov a pomocníkov v rámci zamestnaneckého lízinguod jednoduchých pomocníkov vo výrobe, ako sú kompletisti, operátori strojov, pracovníci na zmeny, pomocníci z Poľska, Maďarska, Rumunska a Ukrajiny.

V prípade potreby vám zabezpečíme aj zámočníkov, zváračov, kovoobrábačov a elektrikárov. To znamená, že vaša spoločnosť je na bezpečnej strane pri dočasnej práci z východnej Európy s licenciou pre Nemecko, Rakúsko, Holandsko a Švédsko. V prípade potreby vám môžeme zaslať licencie. Samozrejme, vieme zabezpečiť aj brigádnikov v krajinách ako Slovensko, Česká republika a celé Pobaltie. Zistite viac o outsourcingu a premiestnení výroby vo východnej Európe. Ušetrite vysoké mzdové a vedľajšie náklady. Postaráme sa aj o logistiku a všetko vyrobíme alebo zabalíme v našich závodoch vo východnej Európe. S našimi spoľahlivými zamestnancami zo Srbska a Ukrajiny môžete plánovať aj outsourcing na pracovnú zmluvu.

Postup lízingu zamestnancov:

  1. Prihláška na lízing zamestnancov: Hľadáte kvalifikovaných pracovníkov, aby ste zaplnili nedostatok kvalifikovaných pracovníkov? Poskytujeme kvalifikovaných a nekvalifikovaných pracovníkov z Poľska, Českej republiky, Slovinska, Maďarska, Litvy a Chorvátska. Požiadajte spoločnosť Zeitarbeit International, aby pre vás našla vhodných dočasných pracovníkov z východnej Európy.
  2. Formulácia požiadaviek: Telefonicky alebo prostredníctvom formulára nám oznámte svoje požiadavky: Na aké činnosti hľadáte zamestnancov? Koľko pracovníkov potrebujete? Ktoré kvalifikácie sú pre vás dôležité? Na aké obdobie potrebujete dočasných pracovníkov z východnej Európy?
  3. Transfer pracovníkov: Po zaznamenaní vašich požiadaviek vyhľadáme vhodných pracovníkov z východnej Európy na transfer pracovníkov. Postaráme sa o celý proces a vybavíme potrebné formuláre a povolenia. Naši pracovníci z Poľska, Chorvátska, Maďarska atď. hovoria dostatočne nemecky.
  4. Pracovníci v mieste výkonu práce: Postaráme sa o ubytovanie, stravovanie a dopravu. Dočasní pracovníci z východnej Európy môžu byť na mieste práce do 7 dní. Ak máte záujem o trvalé pracovné miesto pre brigádnika, môžete mu samozrejme predložiť ponuku.

Viac informácií o zamestnaneckom lízingu nájdete tu.

Zmluvy o práci s personálom z východnej Európy

Zákazníci si veľmi obľúbili zákazky na práce a služby z Poľska, Českej republiky a Rumunska. Nezáleží na tom, aký veľký je váš projekt, vaša zmluva o dielo z východnej Európy, náš tím sa o všetko postará. Od logistiky až po ubytovanie a podporu zamestnancov na mieste.

Komorníci a upratovačky sú problémom aj v Nemecku, rovnako ako upratovačky, facility management, pomocníci a asistenti v poľnohospodárstve, komorníci z Ukrajiny alebo Srbska.

Aj keď potrebujete pomocníkov alebo pracovníkov na zber úrody z východnej Európy, Rumunska alebo Bulharska, kontaktujte naš tím, ktorý vám rád poradí a ukáže vám veľa možností.

V prípade úzkych miest alebo nedostatku zamestnancov vo vašej spoločnosti vám môžeme poskytnúť aj krátkodobých dočasných pracovníkov, ako sú pomocní pracovníci vo výrobe, brigádnici a pracovníci na zmeny z Poľska, Litvya Lotyšska.

Viac informácií o zmluvách o dielo nájdete tu.