Personál v rámci zaměstnaneckého leasingu

Společnost Zeitarbeit International vám nabízí kvalifikované pracovníky a pomocníky v rámci projektu Leasing zaměstnanců od jednoduchých pomocných pracovníků ve výrobě, jako jsou vychystávači, obsluha strojů, pracovníci na směny, pomocní pracovníci z Polska, Maďarska, Rumunska a Ukrajiny.

V případě potřeby vám zajistíme také zámečníky, svářeče, obráběče kovů a elektrikáře. Vaše společnost tak má jistotu dočasné práce z východní Evropy s licencí pro Německo, Rakousko, Holandsko a Švédsko. V případě potřeby vám tyto licence zašleme. Samozřejmě můžeme zajistit i brigádníky v zemích, jako je Slovensko, Česká republika a celé Pobaltí. Informujte se také na toto téma Outsourcing a přemístění výroby ve východní Evropě. Úspora vysokých mzdových a vedlejších nákladů. Postaráme se také o logistiku a vše vyrobíme nebo zabalíme v našich továrnách ve východní Evropě. S našimi spolehlivými zaměstnanci ze Srbska a Ukrajiny můžete také plánovat zadávání prací.

Postup při pronájmu zaměstnanců:

  1. Aplikace leasingu pro zaměstnanceHledáte kvalifikované pracovníky, kteří by zaplnili nedostatek kvalifikovaných pracovníků? Umísťujeme kvalifikované i nekvalifikované pracovníky z Polska, České republiky, Slovinska, Maďarska, Litvy a Chorvatska. Požádejte společnost Zeitarbeit International, aby pro vás našla ty správné dočasné pracovníky z východní Evropy. 
  2. Formulace požadavků: Sdělte nám své požadavky telefonicky nebo prostřednictvím poptávkového formuláře: pro jaké činnosti hledáte zaměstnance? Kolik pracovníků potřebujete? Jaká kvalifikace je pro vás důležitá? Na jakou dobu potřebujete dočasné pracovníky z východní Evropy? 
  3. Přenechání pracovní sílyPo zaznamenání vašich požadavků vyhledáme vhodné pracovníky z východní Evropy pro personální leasing. Postaráme se o celý proces a vyřídíme potřebné formuláře a povolení. Naši pracovníci z Polska, Chorvatska, Maďarska atd. hovoří dostatečně německy.
  4. Dočasní pracovníci na pracovištiPostaráme se o ubytování, stravu a dopravu. Dočasní pracovníci z východní Evropy mohou být na místě práce do 7 dnů. Pokud máte zájem o stálé místo pro brigádníka, můžete mu samozřejmě učinit nabídku.

Více informací o Leasing zaměstnanců najdete zde.

Smlouvy o práci s pracovníky z východní Evropy

Zakázky na práce a služby z Polska, České republiky a Rumunska jsou u našich zákazníků velmi oblíbené. Nezáleží na tom, jak velký je váš projekt, vaše zakázka na práce z východní Evropy, náš tým se o vše postará. Od logistiky až po ubytování a podporu zaměstnanců na místě.

V Německu jsou problémem také pokojské a uklízečky, uklízeči, facility management, pomocníci a asistenti v zemědělství, pokojské z Ukrajiny nebo Srbska.

I když potřebujete pomocníky nebo pracovníky na sklizeň z východní Evropy, Rumunska nebo Bulharska, kontakt Náš tým vám rád poradí a ukáže vám mnoho možností.

I v případě úzkých míst nebo nedostatku zaměstnanců ve vaší společnosti vám můžeme nabídnout. Dočasní pracovníci jako Pomocník ve výrobě, agenturní pracovníci a pracovníci na směny z Polsko, Litva a Lotyšsko nabídka.

Více o Informace o smlouvách o dílo najdete zde.

cs_CZCzech