Personeel in het kader van werknemersleasing

Zeitarbeit International biedt u geschoolde arbeiders en bedienden in het kader van employee leasingvan eenvoudige productiehulpen zoals pickers, machinebedieners, ploegenarbeiders, helpers uit Polen, Hongarije, Roemenië en Oekraïne.

Indien nodig kunnen we u ook voorzien van slotenmakers, lassers, metaalarbeiders en elektriciens. Dit betekent dat uw bedrijf aan de veilige kant zit met uitzendkrachten uit Oost-Europa met een vergunning voor Duitsland, Oostenrijk, Nederland en Zweden. Indien gewenst kunnen we u de vergunningen toesturen. Natuurlijk kunnen we ook tijdelijk personeel leveren in landen als Slowakije, Tsjechië en de hele Baltische staten. Lees meer over outsourcing en productieverplaatsing in Oost-Europa. Bespaar op hoge loon- en bijkomende kosten. Wij zorgen ook voor de logistiek en produceren of verpakken alles in onze fabrieken in Oost-Europa. Met onze betrouwbare medewerkers uit Servië en Oekraïne kun je ook een werkcontract uitbesteden.

Procedure voor leasing van werknemers:

  1. Toepassing voor leasing van personeel: Bent u op zoek naar gekwalificeerd personeel om een tekort aan geschoolde werknemers op te vullen? Wij leveren geschoolde en ongeschoolde arbeidskrachten uit Polen, Tsjechië, Slovenië, Hongarije, Litouwen en Kroatië. Vraag Zeitarbeit International om de juiste uitzendkrachten uit Oost-Europa voor u te vinden.
  2. Behoeften formuleren: Vertel ons telefonisch of via het aanvraagformulier wat uw behoeften zijn: voor welke activiteiten zoekt u personeel? Hoeveel werknemers heeft u nodig? Welke kwalificaties zijn belangrijk voor u? Voor welke periode zijn tijdelijke werknemers uit Oost-Europa nodig?
  3. Verplaatsing van werknemers: Nadat we uw wensen hebben vastgelegd, gaan we op zoek naar geschikte werknemers uit Oost-Europa voor de verplaatsing van personeel. Wij verzorgen het hele proces en zorgen voor de benodigde formulieren en vergunningen. Onze werknemers uit Polen, Kroatië, Hongarije, enz. spreken voldoende Duits.
  4. Tijdelijke werknemers op de werkplek: Wij zorgen voor accommodatie, maaltijden en vervoer. De uitzendkrachten uit Oost-Europa kunnen binnen 7 dagen op de werkplek zijn. Als u geïnteresseerd bent in een vaste baan voor de uitzendkracht, kunt u hem natuurlijk een aanbod doen.

Meer informatie over employee leasing vind je hier.

Werkcontracten met personeel uit Oost-Europa

Contracten voor werk en diensten uit Polen, Tsjechië en Roemenië zijn erg populair bij onze klanten. Het maakt niet uit hoe groot je project of je contract voor werk uit Oost-Europa is, ons team zorgt voor alles. Van logistiek tot accommodatie en ondersteuning ter plaatse voor de werknemers.

Kamermeisjes en huishoudelijke hulp zijn ook een probleem in Duitsland, net als schoonmakers, facilitair personeel, helpers en assistenten voor de landbouw, kamermeisjes uit Oekraïne of Servië.

Ook als u op zoek bent naar helpers of oogstmedewerkers uit Oost-Europa, Roemenië of Bulgarije, contacteer met ons team, dat u graag adviseert en de vele mogelijkheden laat zien.

Bij knelpunten of personeelstekorten in uw bedrijf kunnen wij u ook voorzien van kortdurende tijdelijke werknemers zoals productiehulpen, uitzendkrachten en ploegendienstmedewerkers uit Polen, Litouwenen Letland.

Je kunt hier meer te weten komen over contracten voor werk.