Productiemedewerkers uit Oekraïne

Productiemedewerkers uit het buitenland zoeken

Productiemedewerkers en werknemers uit Oekraïne of Polen zijn erg populair bij onze klanten. U wilt een rechtszekere arbeidsovereenkomst of de klassieke employee leasing als het gaat om opdrachten of personeel uit Oost-Europa? Wij ondersteunen graag uw project als het gaat om kortdurende en langlopende uitzendingen van personeel uit Polen en Oekraïne.

Hulpkrachten uit Oost-Europa en landen als Polen en Slowakije staan klaar om op korte termijn aan de slag te gaan. Ons team regelt alles, van accommodatie tot logistiek en de benodigde papieren en registraties bij de autoriteiten, zodat niets een betrouwbare en kortdurende opdracht voor uw productie of andere projecten in de weg staat. Als het gaat om personeel uit Polen, Oekraïne of Europa, zijn wij uw juiste contactpersoon. Van productieassistenten tot geschoolde arbeiders en ambachtslieden,- wij hebben personeel uit bijna alle branches voor u: elektriciens, lassers, slotenmakers, industriële monteurs of productiemedewerkers voor uw fabriek. Wij kijken uit naar uw aanvraag en sturen u graag onze referentielijst.

Plaatsing van werknemers - Vereisten

Onze bij jou gedetacheerde werknemers ontvangen het wettelijk minimumloon en zijn goed verzekerd bij het ziekenfonds en de relevante instanties. Daarnaast hebben we een aansprakelijkheidsverzekering voor onze werknemers. Zoals u kunt zien, werkt ons team professioneel en in overeenstemming met de wet. 

Naast het rechtstreeks plaatsen van personeel, omvatten onze diensten ook het verhuren van werknemers en het plaatsen van onderaannemers voor de industrie en productie. We sturen tijdelijke werknemers uit Oost-Europa via een dienstencontract of een contract voor werk en arbeid. Het is belangrijk dat aan alle wettelijke vereisten wordt voldaan en dat alles vóór de geplande uitzending wordt gepland en administratief wordt uitgevoerd. Wij zijn uw partner als het gaat om personeel uit Europa. 

Productiehulp plaatsen - zo werkt het:

  • Vereisten definiëren - telefonisch op +49 24038092219 of via het aanvraagformulier
  • We zoeken de juiste kandidaten
  • Je ontvangt een niet-bindend aanbod 
  • Wij zorgen voor de contractuele formaliteiten, transport en accommodatie ter plaatse.
  • Uw werknemers kunnen binnen 7 dagen ter plaatse zijn. 
oekraïense productiemedewerkers

Oekraïense werknemers - wervingsbureau

Veel Duitse werkgevers zijn momenteel bereid om werknemers uit Oekraïne aan te nemen, wij als wervingsbureau ondersteunen hen met onze ervaring en helpen Oekraïense werknemers met een soepel migratieproces. Bij het inhuren van werknemers uit Oekraïne moeten internationale bedrijven rekening houden met de specifieke kenmerken van de Oekraïense arbeidsmarkt. Oekraïne is een zeer grote bron van zowel hoog- als laagopgeleide arbeidskrachten. Dus als u werknemers nodig hebt voor verschillende functies, kan Oekraïne een goede oplossing bieden. Oekraïners zijn ook erg flexibel en kunnen vaak op tijdelijke of deeltijdbasis worden ingehuurd. Dus als u iemand nodig hebt die naar behoefte kan werken, kunnen Oekraïense werknemers een goede keuze voor u zijn.