Výrobní pracovníci z Ukrajiny

Vyhľadávanie výrobných pracovníkov zo zahraničia

U našich klientov sú veľmi obľúbení výrobní pracovníci a zamestnanci z Ukrajiny alebo Poľska. Chcete mať právne zabezpečenú pracovnú zmluvu alebo klasický zamestnanecký leasing, keď ide o pridelenie alebo pracovníkov z východnej Európy? Radi podporíme váš projekt, pokiaľ ide o krátkodobé a dlhodobé pridelenie zamestnancov z Poľska a Ukrajiny.

Pomocní pracovníci z východnej Európy a krajín ako Poľsko a Slovensko sú pripravení pracovať v krátkom čase. Náš tím sa postará o všetko od ubytovania až po logistiku a potrebné dokumenty a registrácie na úradoch, aby nič nestálo v ceste spoľahlivému a krátkodobému vyslaniu pre vašu výrobu alebo iné projekty. Keď ide o personál z Poľska, Ukrajiny alebo Európy, sme ten správny kontakt. Od pomocných pracovníkov vo výrobe až po kvalifikovaných robotníkov a remeselníkov,- máme pre vás personál takmer zo všetkých odborov: elektrikárov, zváračov, zámočníkov, priemyselných mechanikov alebo výrobných pracovníkov pre váš závod. Tešíme sa na Vašu požiadavku a radi Vám zašleme aj náš referenčný zoznam.

Umiestňovanie pracovníkov - požiadavky

Naši vyslaní zamestnanci dostávajú zákonom stanovenú minimálnu mzdu a sú riadne poistení v zdravotnej poisťovni a na príslušných úradoch. Okrem toho máme pre našich zamestnancov uzatvorené poistenie zodpovednosti za škodu. Ako vidíte, náš tím pracuje profesionálne a v súlade so zákonom. 

Okrem priameho sprostredkovania zamestnancov naše služby zahŕňajú aj prenájom zamestnancov a sprostredkovanie subdodávateľov pre priemysel a výrobu. Dočasných pracovníkov z východnej Európy vysielame prostredníctvom zmluvy o poskytovaní služieb alebo zmluvy o dielo a pracovnej zmluvy. Je dôležité, aby boli splnené všetky zákonné požiadavky a aby bolo všetko naplánované a administratívne zrealizované ešte pred plánovaným vyslaním. Sme vaším partnerom, pokiaľ ide o pracovníkov z Európy. 

Umiestnenie výrobného pomocníka - takto to funguje:

  • Definujte požiadavky - telefonicky na +49 24038092219 alebo prostredníctvom popytového formulára.
  • Vyhľadávame vhodných kandidátov
  • Dostanete nezáväznú ponuku 
  • Postaráme sa o zmluvné formality, dopravu a ubytovanie na mieste.
  • Vaši pracovníci môžu byť na mieste do 7 dní. 
zamestnanci ukrajinskej výroby

Ukrajinskí zamestnanci - personálna agentúra

Mnohí nemeckí zamestnávatelia chcú v súčasnosti zamestnať pracovníkov z Ukrajiny, my ako personálna agentúra ich podporujeme našimi skúsenosťami a pomáhame ukrajinským pracovníkom s hladkým procesom migrácie. Pri najímaní pracovníkov z Ukrajiny musia medzinárodné spoločnosti zohľadniť špecifiká ukrajinského trhu práce. Ukrajina je veľmi veľkým zdrojom vysokokvalifikovanej aj nízkokvalifikovanej pracovnej sily. Ak teda potrebujete pracovníkov na rôzne pozície, Ukrajina by mohla ponúknuť dobré riešenie. Ukrajinci sú tiež veľmi flexibilní a často ich možno zamestnať na dočasný alebo čiastočný úväzok. Ak teda potrebujete niekoho, kto môže pracovať podľa potreby, ukrajinskí pracovníci by pre vás mohli byť dobrou voľbou.