Výrobní dělníci z Ukrajiny

Vyhledávání pracovníků do výroby ze zahraničí

Asistenti výroby a zaměstnanci z Ukrajina nebo Polsko jsou u našich zákazníků velmi oblíbené. Chcete právně vyhovující Smlouva o dílo nebo klasický Leasing zaměstnanců pokud jde o oslovení nebo Personál z východní Evropy je v sázce? Rádi podpoříme váš projekt, pokud jde o krátkodobé a dlouhodobé přidělení pracovníků z oblasti životního prostředí. Polsko a Ukrajiny.

Pomocní pracovníci z východní Evropy a zemí, jako je Polsko a Slovensko, jsou připraveni pracovat v krátkém čase. Náš tým se postará o vše od ubytování přes logistiku až po potřebné dokumenty a registrace na úřadech, aby nic nestálo v cestě spolehlivému a krátkodobému vyslání pro vaši výrobu nebo jiné projekty. Pokud jde o pracovníky z Polska, Ukrajiny nebo Evropy, jsme pro vás tím správným kontaktem. Z Pomocník ve výrobě kvalifikovaným dělníkům a řemeslníkům - máme pro vás pracovníky téměř ze všech oborů: elektrikáře, Svářeč, Zámečník, průmyslový mechanik nebo Zaměstnanec ve výrobě pro vaši továrnu. Těšíme se na vaši poptávku a rádi vám také poskytneme naše informace. Referenční seznam přijít. 

Umístění pracovníků - požadavky

Naši vyslaní zaměstnanci dostávají zákonem stanovenou minimální mzdu a jsou řádně pojištěni u zdravotní pojišťovny a příslušných úřadů. Kromě toho máme pro naše zaměstnance sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu. Jak vidíte, náš tým pracuje profesionálně a v souladu se zákonem. 

Kromě přímého zprostředkování zaměstnanců naše služby zahrnují také pronájem zaměstnanců a zprostředkování subdodavatelů pro průmysl a výrobu. Dočasné pracovníky z východní Evropy vysíláme prostřednictvím smlouvy o poskytování služeb nebo smlouvy o dílo a pracovní smlouvy. Důležité je, aby byly splněny všechny zákonné požadavky a aby bylo vše naplánováno a administrativně provedeno před plánovaným vysláním. Jsme vaším partnerem, pokud jde o pracovníky z Evropy. 

Umístění pomocníka ve výrobě - takto to funguje:

  • Definujte požadavky - telefonicky na  +49 94128052292 nebo prostřednictvím Poptávkový formulář
  • Vyhledáváme vhodné kandidáty
  • Obdržíte nezávaznou nabídku 
  • Zajistíme smluvní formality, dopravu a ubytování na místě.
  • Vaši pracovníci mohou být na místě do 7 dnů. 
profesionálové

Ukrajinští zaměstnanci - personální agentura

Mnoho německých zaměstnavatelů chce v současné době zaměstnat pracovníky z Ukrajiny, my je jako personální agentura podporujeme svými zkušenostmi a pomáháme ukrajinským pracovníkům s hladkým procesem migrace. Při najímání pracovníků z Ukrajiny musí mezinárodní společnosti zohlednit specifika ukrajinského pracovního trhu. Ukrajina je velmi rozsáhlým zdrojem vysoce i nízce kvalifikované pracovní síly. Pokud tedy potřebujete pracovníky na různé pozice, Ukrajina by mohla nabídnout dobré řešení. Ukrajinci jsou také velmi flexibilní a často je lze zaměstnat na dobu určitou nebo na částečný úvazek. Pokud tedy potřebujete někoho, kdo může pracovat podle potřeby, ukrajinští pracovníci by pro vás mohli být dobrou volbou.

cs_CZCzech