Výrobní dělníci z Ukrajiny

Vyhledávání pracovníků do výroby ze zahraničí

Výrobní dělníci a zaměstnanci z Ukrajiny nebo Polska jsou u našich klientů velmi oblíbení. Chcete mít právně zajištěnou pracovní smlouvu nebo klasický zaměstnanecký leasing, pokud jde o zakázky nebo personál z východní Evropy? Rádi podpoříme váš projekt, pokud jde o krátkodobé i dlouhodobé přidělení pracovníků z Polska a Ukrajiny.

Pomocní pracovníci z východní Evropy a zemí, jako je Polsko a Slovensko, jsou připraveni pracovat v krátkém čase. Náš tým se postará o vše od ubytování přes logistiku až po potřebné dokumenty a registrace na úřadech, aby nic nestálo v cestě spolehlivému a krátkodobému vyslání pro vaši výrobu nebo jiné projekty. Pokud jde o pracovníky z Polska, Ukrajiny nebo Evropy, jsme ten správný kontakt. Od pomocných pracovníků ve výrobě až po kvalifikované dělníky a řemeslníky,- máme pro vás personál téměř ze všech oborů: elektrikáře, svářeče, zámečníky, průmyslové mechaniky nebo výrobní dělníky pro váš závod. Těšíme se na Vaši poptávku a rádi Vám zašleme také náš referenční seznam.

Umístění pracovníků - požadavky

Naši vyslaní zaměstnanci dostávají zákonem stanovenou minimální mzdu a jsou řádně pojištěni u zdravotní pojišťovny a příslušných úřadů. Kromě toho máme pro naše zaměstnance sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu. Jak vidíte, náš tým pracuje profesionálně a v souladu se zákonem. 

Kromě přímého zprostředkování zaměstnanců naše služby zahrnují také pronájem zaměstnanců a zprostředkování subdodavatelů pro průmysl a výrobu. Dočasné pracovníky z východní Evropy vysíláme prostřednictvím smlouvy o poskytování služeb nebo smlouvy o dílo a pracovní smlouvy. Důležité je, aby byly splněny všechny zákonné požadavky a aby bylo vše naplánováno a administrativně provedeno před plánovaným vysláním. Jsme vaším partnerem, pokud jde o pracovníky z Evropy. 

Umístění pomocníka ve výrobě - takto to funguje:

  • Definujte požadavky - telefonicky na +49 24038092219 nebo prostřednictvím poptávkového formuláře.
  • Vyhledáváme vhodné kandidáty
  • Obdržíte nezávaznou nabídku 
  • Zajistíme smluvní formality, dopravu a ubytování na místě.
  • Vaši pracovníci mohou být na místě do 7 dnů. 
ukrajinští výrobní zaměstnanci

Ukrajinští zaměstnanci - personální agentura

Mnoho německých zaměstnavatelů chce v současné době zaměstnat pracovníky z Ukrajiny, my je jako personální agentura podporujeme svými zkušenostmi a pomáháme ukrajinským pracovníkům s hladkým procesem migrace. Při najímání pracovníků z Ukrajiny musí mezinárodní společnosti zohlednit specifika ukrajinského pracovního trhu. Ukrajina je velmi rozsáhlým zdrojem vysoce i nízce kvalifikované pracovní síly. Pokud tedy potřebujete pracovníky na různé pozice, Ukrajina by mohla nabídnout dobré řešení. Ukrajinci jsou také velmi flexibilní a často je lze zaměstnat na dobu určitou nebo na částečný úvazek. Pokud tedy potřebujete někoho, kdo může pracovat podle potřeby, ukrajinští pracovníci by pro vás mohli být dobrou volbou.